RCPANO Kullanım Şartları: (KURAL DIŞI İLANLAR ONAYLANMAZ VEYA SİLİNİR)

 • RCPANO Ücretsiz bir ilan yayınlama sitesidir.
 • Kanunlara ve Genel ahlak kurallarına aykırı ilanların eklenmesi yasaktır.
 • RCPANO’ da yayınlanan ilanların içeriğinden ilanı ekleyen ilan sahibi sorumludur.
 • RCPANO da yayınlanan ilanlar ile ilgili yapılan alışverişlerde yaşanabilecek olumsuz durumlardan RCPANO sorumlu değildir.
 • Yayınlanan ilanlar ile ilgili olarak satan veya satın alan taraflar hakkında RCPANO nun bir kontrolü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Aynı ilan, aynı zaman diliminde 1 den fazla yayınlanamaz. Aynı ilan tek bir katagoride yayınlanabilir.
 • Standart bir üyenin aynı anda 30 adetten fazla ilanı RCPANO da aktif olarak yer alamaz ve 1 kişinin 1 adetten fazla üyeliği olamaz.
 • Listede en üstte yer almak amaçlı olarak yapılan, aynı ilanın mükerrer şekilde eklenmesi kural dışıdır.
 • İlanların içeriği radyo kontröllü modelcilik, RC projeler, veya statik maketçilik ile ilgili olmalıdır.
 • Takas ilanları sadece modelcilik ürünleri ile ilgili olabilir.
 • İlanlarda kişiler ve kurumlar hakkında yorum, eleştiri vs. yapılamaz.
 • İlan içeriği HTML kod içermemelidir.
 • İlanlarda imla kurallarına mümkün olduğunca dikkat edilmelidir.
 • İlanlar belirtilen ilan süresi boyunca yayında kalır. Bu süre sonunda ilan yenilenmez ise silinebilir.
 • İlgili kategoriye konulmayan ilanların kategorisi haber verilmeksizin değiştirilebilinir.
 • Kurallara uymayan ilanları ve üye kayıtlarını, haber vermeksizin silme hakkı saklıdır.RCPANO’ ya ilan verildiğinde bu şartlar okunmuş ve kabul edilmiş sayılır.

© Telif Hakları :

rcpano.net sitesinde yer alan tüm içeriklerin (yazı, fotoğraf vb.) kullanım hakkı rcpano.nete aittir Bu sitede yayınlanan yazıların tamamı veya bir kısmından yazarın yazılı izni olmaksızın alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz. İzin alınarak yapılan yayınlarda ve alıntılarda metin üzerinde deşişiklik yapılamaz. rcpano.net yazarları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunundan kaynaklanan hukuki ve cezai yollara baıvurma hakkını saklı tutar rcpano.netıde yer alan fotoıraf, resim veya grafiklerin yasal telif hakkı sahibi iseniz ilgili kanıtlar ile birlikte ileti@rcpano.net adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Tekzip & Çekince & Yasal Uyarı:

rcpano.net kişilik ve telif haklarına, hukuka ve yasalara saygı prensibiyle yönetilir. Bu konularda yaşanan problemlerde ivedi şekilde gereken prosedür uygulanacaktır. rcpano.net sitesi bir ilan panosudur. Site içerisinde yayınlanan hiç bir yazı ve paylaşım uzman görüşü, bilimsel veya yasal bilgi olarak görülmemeli, konuyla ilgili uzmanlara danışılmadan hiç bir öneri uygulanmamalıdır rcpano.net sitesi 5651 sayılı yasa kapsamında yer sağlayıcı dır. Bu yasa kapsamında hukuka aykırı içeriği denetleme zorunluluğu yoktur. Hukuka aykırı bir içerik sonucunda zarar gören kişi veya kurumların bildirmesi veya konuyla ilgili bir mahkeme kararı ulaşması halinde hukuka aykırı içeriğin kaldırılmasıyla ilgili prosedür yerine getirilecektir. Siteye kayıtlı kullanıcıların bilgileri gizlilik kapsamındadır ve yasal hak sahipleri dışında başka bir kişi veya kurum ile paylaşılmaz. Alınan güvenlik önlemlerine rağmen oluşacak teknik bir problem veya veri hırsızlığından ötürü kullanıcı bilgilerinin başka kişilerin eline geçmesinden rcpano.net sorumlu tutulamaz. Site üzerindeki bilgilerden doğacak zararlardan ziyaretçiler sorumludur. ilanla sahipleri ile yapılan alışverişlerden doğacak zararlardan rcpano.net sorumlu tutulamaz. Ziyaretçiler tarafından siteye eklenen içeriklerde tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. ilanı yayınlayan ziyaretçi ve ilandaki ürünü veya hizmeti satın alan ziyaretçi arasında yaşanabilecek olumsuz durumlardan ziyaretçilerin kendisi sorumludur.

Gizlilik:

Üyelik esnasında kaydedilen bilgiler 3. taraflar ile paylaşılmaz ve farklı amaçlar için kullanılmaz. Güvenlik nedeniyle kullanıcı ip adresleri kayıt altına alınır ve gizli tutulur. Sitemizin tüm sayfaları 128bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

 

 

 

 copright@ rcpano 2004 - 2018