Nasıl üye olurum:

Ana sayfanın üst kısmındaki KAYIT OL butonuna tıkladığınızda karşınıza resimdeki gibi kayıt sayfası gelecektir.
Bu alandaki kutucuklara istenen bilgileri yazıp Kayıt Ol butonuna tıkladığınızda üye kaydınız gerçekleıir.

kayitol-A

Kayıt olduktan sonra sayfanın üst kısmında KONTROL PANELI isimli bir buton belirir. Buradan üye hesabınıza giriı yapabilirsiniz.

Nasıl İlan Eklerim:

Henüz siteye giriş yapmadıysanız Üye kaydını yaparken kullandığınız email ve şifreniz ile GİRİŞ yapın. Üst kısımdaki KONTROL PANELİ butonuna tıklayın. Karşınıza Hesabım Sayfası gelecektir. Bu sayfadaki İlan Ekle kısmına tıkladığınızda aşağıdaki sayfa açılacaktır.

ilanekle-A
Bu bölümde sol kısımdan ek özellikerden istedikleriniz varsa işaretleyebilirsiniz. İlan bilgilerinizi ise sağdaki kutucuklara yazmalısınız.

İlan Detay:
Başlşk:
Satmak istediğiniz ürünü tanımlayan başlık.
Açıklama: Ürününüz hakkında detaylı bilgi.
Arama Kelimeleri: İlanınızın site içi aramasında daha kolay bulunmasını sağlayan, ürününüzü tanımlayan kelimeler. İlan başlık ve detay kısmında yer vermediğiniz ama ürününüzü ifade edeceğini düşündüğünüz kelimeler. Her kelime arasına virgül ve boşluk koyulmalıdır. En fazla 3 kelime ekleyiniz.

Fiyat ve şehir bilgisi: Satmak istediğiniz ürünün fiyatı ve ikamet ettiğiniz şehir.

İlan Kategorileri: Ana kategori başlıklarının sağ tarafındaki ok işaretine tıkladığınızda açılan alt kategorilerden İlanınızdaki ürün ile ilgili olanı seçin.

İlan Resimleri: İlanınıza buradan resim ekleyebilirsiniz.

Resim eklemek istiyorsanız İLAN RESİMLERİ kısmına tıkladığınızda Resim Ekle butonu çıkacaktır. Bu butona tıkladığınızda Dosya Seç butonu görünecektir. Buradan bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda ürününüz ile ilgili resmi ilanınıza ekleyebilirsiniz. (Resim dosyanız 300K dan büyük ise eklenmeyektir.)

İlan Kaydet butonuna tıkladığınızda kayıt işlemi tamamlanır. Standart ilanlar onaylanma için bekler ve onaylandıktan sonra sitede aktif olur.

Ek özellik seçilmiş ise ödeme gerçekleştiğinde otomatik olarak aktif olur ve yayınlanır.

Nasıl İlan Silerim:

Henüz siteye giriş yapmadıysanız üye kaydını yaparken kullandığınız email ve şifreniz ile GİRİŞ yapın. Üst kısımdaki KONTROL PANELİ butonuna tıklayın. Karşınıza Hesabım Sayfası gelecektir. Burada İlanlarım kısmına girdiğinizde mevcut ilanlarınız listelenecektir. Silmek istediğiniz ilanın başlık kısmına tıkladığınızda ilanınızın detayları görünecektir. Bu ekranda sağ üst tarafta Sil butonu mevcuttur. Bu butonu kullanarak ilanınızı silebilirsiniz.

 

ilansil-A

Nasıl İlan Düzenlerim:

Henüz siteye giriş yapmadıysanız Üye kaydını yaparken kullandığınız email ve şifreniz ile GİRİŞ yapın. Üst kısımdaki KONTROL PANEL butonuna tıklayın. Karşınıza Hesabım Sayfası gelecektir. Buradan İlanlarım kısmına girdiğinizde mevcut ilanlarınız listelenecektir. Düzenlemek istediğiniz ilanın başlık kısmına tıkladığınızda ilanınızın detayları görünecektir. Burada sağ üst tarafta Bu İlanı Düzenle butonu mevcuttur. Bu butona tıkladığınızda ilan düzenleme sayfası açılır.

 

ilanduzenle-A
Bu bölümde ilanınız ile igili istediğiniz değişiklikleri yaptıktan sonra İlanı Kaydet butonuna bastığınızda ilanınız güncellenmiş hali ile kaydedilecektir.

 

ilanduzenle-Bcopright@ rcpano 2004 - 2018